Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

pl/en
Wydarzenia

sob., 28.11.2020
18:00–19:00

Spacer
Muzeum Woli
bezpłatny

Odolany Od nowa. Spacer online z architektką i fotografką Martą Baranowską.

Odolany to ta część Woli, która w ciągu ostatnich kilku zmieniła się nie tylko wizualnie, lecz również pod względem funkcji. Dlaczego tak się stało i na czym ta przemiana polega? Zapraszamy na spacer wirtualny po Odolanach. Wybranym miejscom przyjrzymy się przez pryzmat zdjęć pochodzących z cyklu „Wola w budowie”, stworzonego przez architektkę i fotografkę Martę Baranowską. Fotografie są częścią wystawy “Przemiany. Krajobraz Woli po 1989 roku”.

Prowadzenie: Marta Baranowska, studio LOKALNY

Debata odbędzie się online – zapraszamy do śledzenia transmisji na Facebooku Muzeum Woli.

Marta Baranowska – absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Założycielka studia kreatywnego Lokalny. Realizuje projekty artystyczno-badawcze z pogranicza architektury, urbanistyki i przestrzeni miejskiej. Prowadzi autorskie warsztaty “Ułóż sobie miasto”.

 

 


Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.